Wyniki badania krwi u 20-letniej kobiety

Witam. Rok temu oddawałam komórki macierzyste i po tym czasie kazano mi zrobić badania. Były one niepokojące i skierowano mnie na badania ponownie. Chciałabym się dowiedzieć co może być nie tak i co powinnam z tym zrobić. Podam tylko badania krwi gdzie strzałki są skierowane w gór e albo w dół: WBC - 3,7 norma 4,0-10,0, NEUT 2,2 nor. 2,5-5,0, MONO% 10,9 nor. 2,0-10,0, RBC 4,03 nor. 4,20-5,40, HCT 34,5 nor.37,0-50,0 Pozdrawiam

Obniżone są zarówno wartości białych, jak i czerwonych ciałek krwi. Wskazana konsultacja u hematologa, a w międzyczasie proszę sprawdzić narażenie na toksyny w środowisku.