Wyniki badania krwi u 4-latka

Witam, odebrałem wyniki krwi syna (4-lata), chorował prawie 3 m-c, nadal ma katar o OB=16. Martwi nas też wynik LDH, ma 261 (norma w Diagnostyce 243) i CK 110. 2 lata temu gdy miał problemy ze stolcem i był leczony LDH miał 408 (norma w TopLab 225), CK 226 (norma 160).

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie zawarł Pan konkretnego pytania, do którego miałbym się odnieść. Proponuję udać się z dzieckiem do pediatry wraz z wynikami. Sądzę, że warto byłoby powtórzyć badania celem potwierdzenia wartość. Po badaniu będzie można określić dalszą diagnostykę.