Wyniki badania prolaktyny a Bromergon

Wyniki badań prolaktyny, prośba o interpretację. Na czczo poziom 1869,00 mIU/l, po obciążeniu MCP po godzinie 7440,00 mIU/l. Nie przyjmuję żadnych leków, które miałyby wpływ na poziom prolaktyny. Wcześniej przez wiele lat brałam Bromergon, ale na życzenie lekarza odstawiłam. Czuje się kiepsko, wizyta dopiero za trzy miesiące. Czy powinnam wrócić do Bromergonu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę wcześniej udać się do lekarza. Proszę stosować się do zaleceń lekarskich. Jeżeli nie jest możliwa wizyta proponują chociaż skontaktować się telefonicznie. Najlepiej aby Pani lekarz ustalił leczenie, gdyż ma najlepszy obraz Pani stanu klinicznego.