Wyniki TSH, FT3 i FT4 po operacji na nadczynność tarczycy

Witam Malwina. wyniki TSH 0,6780 norma 0,3500-4,9400 FT3. 3,83 norma 1,71-3,71 FT4 1,14 norma 0,70-148 Jestem po operacji nadczynność tarczycy. Teraz bardzo źle się czujesz skoki ciśnienia 156/112 ospalosc osłabienie apatia nerwowosc dwa razy drgawki pomocy biorę eutyroks 100

Dzień dobry,

Warto, aby wybrała się Pani do dobrego endokrynologa. Czy wyniki były robione przed przyjęciem tabletki Euthyroxu, czy po? Czy ma Pani tachykardię (przyspieszoną akcję serca?) Czy tarczyca zostałą usunięta w całości, czy tylko częściowo. Dawki leku dobiera się w zależności od wielu czynników i zależą one również od masy ciała Pacjenta. Proszę zebrać całą dokumenatcję i skontaktować się z dobrym endokrynologiem, który w razie potrzeby zweryfikuje dawkowanie leku lub zaproponuje dodatkowe postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz