Wyobrażenia o pogrzebie partnera

witam jestem w szczesliwym zwiazku oboje bardzo sie kochamy i planujemy wspolna przyszlosc, ostatnio ciagle wyobrazam sobie pogrzeb ukochanego i wyprowadzke z naszego mieszkania.. co to moze oznaczac? czy stanie sie cos zlego czy po prostu boje sie ze go stace?? prosze o odpowiedz.

Nie można przewidzieć, czy stanie się coś złego. Jeśli już, to prędzej wlaśnie obawa przed utratą ukochanego. Skąd taka obawa, trudno wywnioskować, bo nie ma informacji. Czasem w relacji partnerskiej objawia się inna relacja związana z utratą ukochanej osoby. Może być to nasza relacja (Np. wcześniejsza), a może być to relacja kogoś bliskiego z rodziny, np. mamy, babci. Zdarza się nam przejmować takie lęki, czy smutki.

nie jestem jasnowidzem, zeby prorokowac stanie sie cos, czy nie.... ale takie myslenie moze przyciagac.... moze tez oznaczac ukryta, nieswiadoma chec odejscia od partnera, moze byc tez "przejetym" mysleniem jakiegos przodka... i wiele innych rzeczy. dobrze jest porozmawiac o tym z terapeuta, ktory jednoczesnie zna sie na ustawieniach systemowych rodzin.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza