Wypadanie włosów i łojotokowe zapalenie skóry głowy

Witam, Mam problem z wypadaniem wlosow od lat, gdy bylam nastolatka stwierdzono łojotokowe zapalenie skory glowy. Nigdy jednak nie mialam objawow takich jak łupiez, łuska czy czerwone plamy. Moj jedyny problem to wypadanie wlosow (w ciagu ostatnich 2 miesiecy znacznie sie poglebilo) oraz swiad skory glowy polaczony z uczuciem napiecia skory, glownie na potylicy. Stosowalam preparty na łzs, szampony, wcierki ale po szamponach typu pirolam zauwazylam przesuszenie skory. Prosze o porade

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic najbardziej odpowiednie dalsze postępwoanie.