Wyprowadzka do chłopaka

Witam. Chcę przeprowadzic się do chłopaka i jego rodziców jednak moi sie nie zgadzaja na to. Co moge zrobic w tej sytuacji ? Mój chłopak mieszkał u mnie przez rok jednak wyprowadził się do swoich rodziców, chciał z nimi pobyć. Mam prawie 19 lat prosze o pomoc

Inna ważna rzecz to fakt, że z jakiegoś powodu chłopak wyprowadził się od Państwa. Może warto to wyjaśnić?

Witam. W świetle prawa jest Pani dorosła i może o sobie decydować sama. Pytanie jednak czy jest dorosła emocjonalnie, materialnie i czy dobrze przemyślała Pani taką decyzję (za i przeciw).
Magdalena Brabec