Wystająca kość na czole niemowlaka

witam moj synek ma 8,5 msc i na czole wystaje mu kosc ksztalt glowki ma prawidlowy i obwod glowki tez i rozwija sie prawidlowo ta gosc wystaje od nosa do konca czola

Witam serdecznie.
Jeśli wymiary główki, jej obwód oraz tempo przyrostu są prawidłowe, prawdopodobnie nie ma powodów do niepokoju. Główkę dziecka powinien jednak obejrzeć pediatra, gdyż pełna ocena zmiany jest możliwa tylko po przeprowadzeniu bezpośredniego badania.