Wzdęcia, kolki i problemy ze snem po owocach u 7,5-miesięcznego dziecka

Witam moja córka ma 7,5 miesiąca i ostatnio odkryłam ze źle się czuje po owocach dawalam jej różne owoce głównie jabłko, gruszka i mieszane ze sloiczkow i świeże i gotowane ale nie było lepiej, dziecko czuje się źle ma wzdęcia, kolki i problemy ze snem w dzień i w nocy. Przez dwa dni nie dawalam żadnych owoców i dziecko dużo lepiej śpi. Czy to możliwe że źle trawi fruktoze? U nas w rodzinie nikt nie miał z tym problemu...

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Powstałem innym wywiadzie będzie można określić najbardziej odpowiednie Dalsze Postępowanie