WZW typu B u partnera i zaszczepienie a możliwość uprawiania seksu bez zabezpieczenia

Mój partner jest nosicielem WZW B, od pół roku(nie byłam szczepiona)około 1,5 mies. temu byłam u lekarza jak to jest ze mną. Lekarka skierowała mnie na badanie krwi- wynik: HBS Antygen Wynik 0.22 S/CO Interpretacja ujemny (-) Powiedziała, że jest wszystko ok-zapytałam co dalej? Czy mam się szczepic?Kazała uważać-i nic WIĘCEJ!Miesiąc temu prywatnie się zaszczepiłam dziś było 2 szczepienie.Mam pytanie czy dobrze zrobiłam?Kiedy uzyskam odporność?Czy będę mogła uprawiać sex bez zabezpieczeń?

Wszysto zależy od stanu immunologicznego męża, termin:nosiciel nie mówi zbyt wiele.
Należy oprzeć się na opini lekarza hepatologa lub zakaźnika, po zbadaniu i ocenie specjalistycznych wyników wirusologiczno-immunologicznych.

Pozdrawiam. JW, Poznań.