Zabieg operacyjny zeza w wieku 45 lat

Operacja zeza w wieku dorosłym. Mam niewielkiego zeza i utrudnione widzenie przestrzenne. Czy można w moim wieku 45 lat to skorygować? Prowadzę samochód i gram w tenisa. Zez utrudnia mi funkcjonowanie. Prawe oko mam "silniejsze" a lewe jakby dodatkowo patrzy. wada ta została wykryta stosunkowo niedawno przy badaniu wzroku i okazało się, że musze mieć okulary do czytania 0,75.

Magdalena StusiĹska

Przede wszystkim proszę skonsultować się z lekarzem okulistą w klinikach które wykonują takie operacje- doradzą tam najlepsze postępowanie.