Zachowania u 7,5-letniego chłopca

Witam, jestem mama 7,5 letniego chłopca. Martwia mnie pewne zachowania: Często zdarza sie iż nie reaguje jak do niego mowie (badanie sluchu robione - prawidlowe gdyż tak zalecaly panie z przedszkola) jako niemowlak wydawał sie bardzo grzeczny - dużo lezal grzecznie w łóżeczku nie opominal sie aby brać go na ręce, zaczął wypowiadać słowa w wieku ok roczku, chodzil 13,5 mies - nie raczkowal, mając ok 3 latek byk bardzo ruchliwy - nie można bylo go na krok spuścic z oka ponieważ oddalal sie i nie

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.