Zachowanie chłopaka wobec zaadoptowanego psa

Z facetem zaadoptowalismy psiaka.Z poczatku bylo wszystko okej.Po jakims czasie zdarzalo sie ze piesek zaczal psocic w domu.Chlopal wobec psa zachowuje sie karygodnie.Gdy pies zalatwi sie w domu albo cos zrobi obrywa od niego.Czasem nim rzucil.Jak podniesie ton to pies az sie trzesie ze strachu.On jest o psa zazdrosny.Co zrobic zeby tego psa godnie traktowal?!Boje sie ze w przyszlosci tak traktowal bedzie dzieci.Nie rozumie ze on jest jak dziecko. Gdy wraca do domu to piesek sie cieszy.

Dzień dobry!

Czy zdarzało się, aby w innych sytuacjach partner także miał tak duże problemy z samokontrolą i agresją? Czy doświadczał lub stosował przemoc? Jak sam ocenia swoje zachowanie, jakie ma poglądy?

Pozdrawiam!

Pani intuicja jest dobra a propos traktowania psa, a później w przyszłości dziecka. Pies to zależne od Państwa stworzenie, dziecko również.

Pozdrawiam
Michał Świeboda