Zaczerwienienie przy paznokciu i obrzęk

Dziendobry mam taki problem ze przy paznokciu na poczatku mialam zaczerwienienie i lekka opuchlizne z czasem obrzek sie powieksza jest juz na wszystkich palcach u jednej renki na jednum palcu juz paznokiec zczarnial do polowy popekal chropowaty mocno pod ukosem wczesniej mialam dretwienie rak obu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis może wskazywać na infekcję powikłaną martwicą. Wskazana jest pilna wizyta u specjalisty chirurga.