Zakotwiczenie stożka rdzenia i tłuszczak
Mam 60 lat.W wieku 54lat stwierdzono u mnie zakotwiczenie stożka rdzenia i tłuszczak ok 10x20mm.Przeszedłem operację wycięcia częsci tłuszczaka n zewnątrz rdzenia. Ok. 6-7 m-cy po operacji kontrolny rezonans wykazał iż tłuszczak się rozrósł ok 32x12mm wewnątrz rdzenia i tak się utrzymuje miej-wiecej do tej pory.podobno tak mogą sie zachowywać tłuszczaki po ingerencji.Wiem, że zakotwiczenie jest wadą wrodzoną.Czy wypadek potrącenie przez samochód ok 8 m-cy przed mógł wpłynąc na rozrost tłuszczaka

MĘŻCZYZNA, 60 LAT ponad rok temu
Leczenie raka prostaty
Witam , nie znam w literaturze opisu przypadku , aby tłuszczak jak u Pana powstał w wyniku urazu. O szczegółowe wyjaśnienie proszę zapytać lekarza operującego i prowadzącego , pozdrawiam , zż