Zapach z ust partnerki wywołujący podniecenie u partnera

Witam.sprawa jest bardzo wstydliwa.wstydliwa gdyz nie znalazlem w necie informacji na temat mojej przypadlosci/dewiacji ktora niewatpliwie mam:-( Otorz mam od 6mcy nowa partnerke i problem polega na tym ze moim bodzcem ktory przyspiesza mi osiagniecie orgazmu oraz niejednokrotnie ulatwienie w utrzymaniu pelnego wzwodu jest zapach z ust mojej partnerki,szczegolnie rano wplywa on na mnie podniecajaco.wiem ze to dziwne ale tak wlasnie jest! Ona o tym wie i akceptuje to.wczesniej tego nie mialem:-((

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem może być wariantem normy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty seksuologa.

Witam, jeżeli nie jest to problemem dla partnerki a Panu sprawia ten specyficzny bodziec przyjemność to problem polega wyłącznie na tym, że Pan zdaje się tego nie akceptować w sobie. Ludzie reagują podnieceniem na bardzo wiele rzeczy,często na różne bodżce w relacji z różnymi partnerami, seksualność człowieka jest bardzo ciekawym i złożonym obszarem naszego życia, proszę spróbować podejść do swoich preferencji ze spokojem i zaciekawieniem nie z niepokojem, bo powodu do zmartwienia raczej nie ma.Pozdrawiam