Zawroty głowy u 31-letniej osoby

witam! od kilku miesiecy mam zawroty bóle głowy,2razy byłam na pogotowiu z zawrotami,wymiotami i utrata swiadomości,zawroty w pozycji lezącej,wykonano MR głowy:na poziomie jader podkorowych po str prawej zmiana o nieprawidłowych sygnałach widoczna po podaniu kontrastu 17x10c9mm,,szczeliny móżdzku poglębione,przestrzenie płynowe przymózgowe w obszarze nadnamiotowym odcinkowo szersze na sklepistości mózgowia,kyfotyczne ułozenie kregosłupa szyjnego w badanej pozycji czyli leżączej.prosze o porade.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza neurochirurga/neurologa. Po bezpośrednim badaniu lekarskim i łącznej analizie powyższego badania będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może lepiej najpierw udać się do lekarza rodzinnego, aby pokierował w odpowiednie miejsce.