Zbyt dużo skóry na penisie i swędzenie

A co z tą skórką sama nie zejdzie jak ściągam to są fałdy , wychodzące z tego że penis jest za mały i w dodatku przy grzybie w skórze swędzi tak jakby odczucie zbierającej się wody.... będzie potrzeba prześlę zdjęcie na większą orientacje co do mojego członka Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że zadał Pan już jedno pytanie, którego niestety nie mam możliwości przeczytać. Opisany problem niestety nie jest jasny. Sugeruję bezpośrednią konsultację urologiczną.