Zdjęcie szwów po 3. tygodniach od usunięcia znamienia atypowego na pośladku

Witam!Miałam usuwane znamię atypowe na pośladku wielkości ok.1,5*1,5cm.Na zdjęcie szwów zostałam zapisana po 3 tyg od zabiegu.Chciałabym zapytać czy taka jest procedura,wydaje mi się,że bardzo długo..

Witam. Osobiście wolę zdejmować szwy maksymalnie w 14 dobie, na głowie oraz w miejscach "kosmetycznie wymagających" w dobie 7-mej. Dłuższe utrzymywanie szwów owocuje "wrastaniem" nitek w ciało i mniej kosmetyczną blizną.