Zgrubienia pod skórą na dłoni

Witam, od ok. pól roku na prawej, górnej stronie dłoni pod skórą mam małe zgrubienie ,miękkie w dotyku,2 cm za przegubem który po krótkim wysiłku zmienia kolor na lekko ziemisty/siny tak jak skóra wokół niego.Leży on na żyle, do tego skóra jest w tym miejscu jakby bardziej gładka, matowa. Niedawno pojawiło się lekkie drętwienie opuszka małego palca. Całość wygląda jak lekki siniak. Dużo czasu spędzam przed komputerem, mam też nawyk podpierania głowy tą dłonią. Nie odczuwam bólu.Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.