Zgrubienie pod kolanem i siniak

witam otzo mam taki problem okolo miesiac temu wtskoczylo mi cos pod kolanem tzn z przodu jest to cos jakby gulka0,5cm na 0,5 jest twarde jak kosc nie boli ale kiedy wystaje czasem robi mi siniaka co to moze byc.czy to moze byc rak ? ostatnio tez bola mnie kosci

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z lekarzem lub od razu z ortopedą. Bez oceny zmiany trudno jest mi stwierdzić jaki ma ona charakter.