Zielony odcień skóry na rękach i plecach

ostatnio zauwazyłam, ze moja skora jest zielona przewaznie na rekach i plecach. boje sie chodzic do lekarzy bo na mysl o igle mdleje. czy to cos powaznego?

Witam. Opisane zmiany mogą być wynikiem infekcji grzybiczej lub poważnych chorób ogólnoustrojowych. Stanowczo sugeruję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi dokładne badanie i pokieruje diagnostyką.