Złamanie kości śródręcza a wskazania do zabiegu

witam mam pytanie zlamalem 4 kosc sródrecza i zwichniecia 5 kosci 4 kosc zlamana z przemieszczeniem ortopeda powiedzial mi ze nie obejdzie sie bez zabiegu a ogladalem zdjecia z przeswietlen kilka razy i wszystko bylo zlozone 5 kosc nienaruszona a lekasz powiedzial mi ze 5 kosc sie przemiescila i potrzebna operacja co pan/ni doktor o tym sadzi ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu, bez możliwości oceny zdjęcia nie jest możliwe określenie czy ortopeda ma rację. Nie ma również podstaw aby podważać jego opinię. W razie wątpliwości proszę udać się ze wszystkimi wynikami badań do innego specjalisty w dziedzinie ortopedii.