Złe samopoczucie po zabiegu neurochirgicznym

Wiem ze moze to dziwne pytanie tutaj ale nie wiem czy to prawda jestem od roku po operacji ktora przeprowadzil niby jeden z najlepszych neurochirurgow choc ja mam o nim inne zdanie gdyz teraz czuje sie tragicznie neurolog dal mi skierowanie na rezo. ledzwiowego i piersiowego a pytanie taki czy to prawda ze zaden neurochirurg juz mnie nie dotknie ze bede musial wracac do tego co zrobil ze mnie kaleke a teraz olal mni bo uwaza ze jestem zdrowy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety zamieszczony opis jest dość lakoniczny. Mówiąc ogólnie, jak najbardziej możliwe jest dalsze leczenie przez innego specjalistę, jeśli tylko inny specjalista się tego podejmie. Jest jednak taka szansa, że skoro jeden neurochirurg twierdzi, że jest Pan zdrowy, drugi może powiedzieć dokładnie to samo.