Złe samopoczucie podczas zażywania Bonadea

Chcialam rowniez zapytac czy lek Bonadea jest "dobry" i nie szkodliwy? Slyszalam o leku diane 35, okreslanego przez wielu lekarzy jako "zracy proszek" ... na internecie jest mnostwo artykulow odnosnie wycofania tego leku gdyz spowodowal smierc poprzez zakrzepice u wielu mlodych kobiet. Wiem, ze lek Bonadea to jeden z nowszych i jest o nim niewiele opini... chcialabym zaczerpnac porady specjalisty gdyz moj lekarz pomimo mojego zlego samopoczucia tab zmieniac nie chce. z Gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Lek Bonadea to kolejny preparat stosowany jest w celu zapobiegania ciąży i w leczeniu łagodnych do umiarkowanych objawów trądziku u kobiet pragnących równocześnie stosować metodę zapobiegania ciąży. Jak każdy może mieć skutki uboczne, jednak ich wystąpienie silnie uzależnione jest od predyspozycji kobiety. Jeżeli rzeczywiści przy stosowaniu dotychczasowych preparatów czuje się Pani źle proszę poprosić lekarza o zmianę preparatu ponownie.