Zmiany ropne na policzkach a odpowiednia terapia

Witam, jestem już po wizycie u dermatologa. Bez długi czas zażywałam tetracyklinę, ale nie pomagała. Pojawiają mi się zminy ropne, które pozostawiają wiele blizn. Ja ztym walczyć. Najgorze sa blizny na policzkach

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję ponownie zgłosić się do dermatologa. Niestety takie zmiany trzeba zobaczyć na "żywo", aby móc cokolwiek doradzać.

Jeśli jeszcze nie zostały zlecone, proponuję wykonać badania hormonalne - poziom TSH, hormony płciowe. Po zakończeniu leczenia dermatologicznego proponuję rozważyć usunięcie blizn laserowo, np. laserem eCO2.