Zmiany ropne w okolicy oczu

Dwa dni temu wystąpiło u mnie swędzenie pod prawym okiem, wczoraj zrobiły mi się w tym miejscu czerwone krosty, a dzisiaj pojawiła się w nich ropa. Krosty mam pięć przy czym jedna znajduje się na dolnej powiece. Co powinienem z tym zrobić? Gdzie się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udac się do okulisty. Po badaniu będzie można określic odpowiednie postępowanie.