Żółta grudka pod naskórkiem penisa

Witam. Ostatnio zwróciłem większą uwagę na żółtą grudkę (około 4mm) znajdującą się pod naskórkiem penisa do tyłu od żołędzia. Nie boli, nie przeszkadza pod żadnym innym względem niż estetyczny. Czy jest to coś co powinno się usunąć? Link do zdjęcia: http://ifotos.pl/zobacz/WP2014121_wrpphqa.jpg

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana to najpewniej powiększony gruczoł łojowy. Zmianę oczywiście można usunąć. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą urologiem.