Zwiększony obwód w pasie po operacji usunięcia przepukliny pępkowej

witam, 7 dni temu miałam operacje usunięcia przepukliny pępkowej (małej, z użyciem siatki). od operacji mam bardzo wzdęty brzuch, właściwie cały czas. obwód w pasie jest zwiększony do 18 cm! czy to normalna reakcja po takiej operacji, która powinna z czasem minąć? martwię się i wygląda to okropnie... proszę o radę

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie lub kierującego na zabieg. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.