Anemia, senność i siniaki

Witam. Mam na imię Martyna. Od marca mam anemie, brałam już tabletki niestety nie pomogły a wręcz przeciwnie się pogorszyło, stałam się bardziej senna, zmeczona, cera zrobiła się blada i cały czas robią mi się siniaki. Ostatnio jak byłam oddać krew to nie mogłam bo mam takie oto wyniki, czy to powazne? HGB : 10,7 HCT : 33,2 MCV : 77,3 MCH : 24,9 RDW : 21,3 MCHC : 32,2

Lek. Katarzyna Szymczak

Jesli morfologia nie poprawia się po preparatach doustnych to sądzę, że wskazane byłoby dożylne podanie żelaza.
Pozdrawiam