Asymetria szerokości komór bocznych a bóle głowy u 4-latki

moja 4 letnia córka od około 1,5 roku skarży się od czasu do czasu na bóle głowy, nie są one intensywne, mówi że boli ją czółko i w najgorszym razie kładzie się i zasypia. Bad neur bz.Tk głowki z marca: niewielka,rozwojowa asymetria szer. komor bocznych,prawa szersza.Poza tym obraz mózgowia i przestrzeni pływowych b.z. Wynik rezonansu z dzisiaj:niewielkie poszerzenia przestrzeni przy mózg. obu okolic czoł. -0,7cm.niewielka asymetria komor bocznych-prawa szersza.co to może oznaczać? z gory dzieku

Córka może cierpieć na ataki migreny
Wazne uspokojenie, zapewnienie ciszy i opoczynku, płynów czy lekkiego posiłku, o ile nie ma mdłości. Kontrola Neurologiczna.

Na podstawie całości skromnego obrazu klinicznego uważam ,że wskazana jest wizyta u specjalisty neurologa dziecięcego.Dokona on poza badaniem neurologicznym właściwej klasyfikacji bólu głowy i zaproponuje ewentualnie sposób leczenia .Do czasu wizyty proszę prowadzić kalendarz dolegliwości i notować ich częstość, porę występowania.Warto dopytać czy ma jakieś dodatkowe objawy ( nudności,czy przeszkadza jej hałas, światło ,czy boli ją brzuszek)A także ,czy jest reakcja po środkach przeciwbólowych.
Opisywany wynik badania NMR głowy nie zawiera istotnych patologii

Pozdrawiam ciepło