Badanie awidności a planowanie ciąży
5 lat temu w ciąży 4tc wyniki toxo IGM 0,85 IGG 82 awidn niska-rovamycyna całą ciążę(pod opieką lekarza z medycyny tropik).Synek zdrowy. Teraz chcemy starać się o drugie dziecko wyniki: IGM 0.6 wątpliwy 0.55-0.65 IGG 68 dodatki >4 awidność graniczna 0.27 graniczna pomiędzy 0.2-0.3 IGG i awidność robiona tydzień temu IGM sprzed 2 mcy. Lekarz kazał pojawić się w celu leczenia gdy awidnosć niska lub granic. Czy to dobra decyzja? Jak długo to moze potrwać i kiedy będziemy mogli starać się o dziecko?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Długość terapii będzie zależała od wyników badań kontrolnych. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.