Biegunka i śluz w stolcu u 2-latka

Rozwolnienie i śluz w stolcu dwulatka. Od wrzesnia synek chodzi do żlobka. Przez pierwszy miesiąc wszystko było dobrze, ale od około 3-4 tygodni niemal codziennie, raz w ciągu dnia, w trakcie pobytu w przedszkolu dziecko ma rozwolnienie z widocznym śluzem. W dni wolne, gdy jest w domu takie sytuacjie się praktycznie nie zdarzają. Od około tygodnia nie podajemy dziecku mleka i przetworów, jednak dziś rozwolnienie znow sie pojawiło. Jakie inne produkty powinnismy wyeliminowac?

Milena Lubowicz

Problem ten wymaga dokładnego przeanalizowania diety synka, dlatego proponuję wizytę u pediatry, który pogłębi wywiad i zbada dziecko.
Pozdrawiam