Ból brzucha w podbrzuszu a zrosty po usunięciu wyrostka

Witam. mam taki problem. boli mnie brzuch w podbrzuszu, nie wiem czy dobrze łącze fakty, ale wydaje mi sie ze ten ból nasila sie przy dźwiganiu. miałam 3 lata temu operowany wyrostek. lekarz podejrzewa zrosty. ale mam pytanie czy przy zrostach ból nasila sie po wysiłku fizycznym i przy dźwiganiu?

Piotr Pilarski

Przy zrostach wysiłek nie ma wpływu na ból. Sugeruję wizytę u chirurga. Dobrze byłoby wykonać USG.

Pozdrawiam.