Ból i pieczenie cewki moczowej

Witam mam 23 lata moim problemem jest ból, pieczenie cewki moczowej. Kiedy siedzę ból jest mniejszy ale kiedy chodzę boli. Dodam że najbardziej zaczyna piec i bolec po oddaniu moczu. Posiew moczu wyszedł negatywny, byłam u ginekologa też ok. Jest to bardzo uciążliwe. Boli podczas stosunku. boli mnie także podbrzusze. Kiedyś byłam u urologa dał mi uroflow na jakiś czas było ok ale teraz nie mogę wytrzymać. POMOCY

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się albo ponownie do ginekologa, albo do urologa. Być może konieczne jest wykonanie wymazu z pochwy. Konieczne jest badanie lekarskie.