Ból łopatki i szyi w 7. miesiącu ciąży

Byłam w skleppie po wyjsciu z niego pies lekko skoczyl mi na plecy gdy sie chyliłam by go rozplątac. Zaczeła mnie strasznie bolec miedzy łopatka prawa a szyja w domu przy oddychaniu kuc zaczęło i zrobilo mi sie słabo jestem w ciazy 7miesiac. prosze o pomoc i diagnoze

Witaminy w ciąży

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli dolegliwości nie zaczną ustępować warto udać się do lekarza. Na podstawie tego, co Pani napisała nie da się z całą pewnością powiedzieć, co Pani dolega - potrzebny jest dokładny wywiad i badanie.