Ból okolicy pępka, opuchlizna ręki i uczucie ciężkości

Witam od 3 dni boli mnie w okolicy pępka i z prawej strony , spuchła mi też dłoń- praw ręka, niby normalnie oddaję stolec rano ale prze resztę dnia czuję się "ciężko" często oddaję mocz. ( byłam dzisiaj u ginekologa i on mi powiedział że ginekologicznie jest wszystko ok

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki bólu brzucha. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.