Ból pod łopatką a oddychanie

Witam . Mam pytanie dotyczace strasznego bolu pod lewa lopatka i w okolicach przy glebszym oddechu . Nie pracuje fizycznie a wzielo sie to z 2 godziny temu . Nie moge sie wogole polozyc bo bol sie jeszcze bardziej nasila . Jakies sugestie ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn. Mogą być bowiem wynikiem nerwobólu, ale także dolegliwości w obrębie układu oddechowego czy też sercowo-naczyniowego. Jeśli objawy będą się nasilać lub nie będą ustępować, sugeruję konsultację z lekarzem POZ.