Ból ręki, lęk o zdrowie i nerwica

Dzień dobry. Od wielu lat choruję na nerwicę. Od niedawna boli mnie lewa ręka - dziwny, rozpierający, wędrujący ból. Od barku, aż po palce. Ból ustąpił, ale gdy tylko zaczęłam czytać o raku kości ból powrócił kłuciem w głowie. Czy to może być objaw nerwicowy?

Proponuję umówić się na konsultację do psychoterapeuty, który pomoże rozpoznać problem i zaproponuje sposoby radzenia sobie.

Pozdrawiam!