Ból w prawej pachwinie

Ból w prawej pachwinie Od jakiegoś czasu odczuwam ból w prawej pachwinie który lekko rozchodzi się na udo. Często nawet jak założę lekko uciskającą bieliznę to odczuwam w tym miejscu dyskomfort jak zaczyna bolec to o spacerach czy nawet przykucnięciu nie ma mowy. Nadmienię że w dzieciństwie miałam tendencje do piasku w nerkach czy to może w ogóle mieć coś wspólnego z nerkami? Czy jet to coś zupełnie innego?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić przyczynę konieczne jest badanie lekarskie. Może to być coś związane z nerkami np. kamica nerkowa ale raczej problem może być ortopedyczny i stawu biodrowego. Mogą być np jeszcze powiększone węzły chłonne. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.