Bóle głowy, senność, brak apetytu i nerwowość

Dzień dobry.Mam pytanie.Mam 25 lat.Od kilku dni mam bóle głowy,jestem bardzo senna,nie mam apetytu,zrobiłam się bardziej nerwowa.Czasami zdarza się,że zapominam co mówiłam parę minut,a nawet parę godzin temu.Czasami krzyczę bez powodu.jestem matką 6 letniego synka.Nurtuję Mnie też to,że nie mogę mieć drugiego dziecka..Czym to może być spowodowane..???Powiedzcie mi..

Trochę mało informacji odnośnie objawów. Wygląda jakby doświadczała Pani trudności psychosomatycznych, byc może depresyjnych. Nie wiem jaki jest powód tego, że nie może mieć Pani drugiego dziecka, ale wydaje się, że wiąże się z tym dużo złości i smutku. Jeśli nie daje Pani tym uczuciom ulatywać, to mogą zostawać "na poziomie głowy". Proszę rozważyć psychoterapię.