Bóle nóg i cierpnięcie kończyn

Boli mnie noga cierpna 2 palce a pod stopa czuje jak bym mial opuchlizne. W kostce i powyzej mam opuchlizne jak nacisne palcem to wchodzi na 2 cm, stopa i golen jest caly w brazowe kropki. Co mam robic.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam pilną wizytę u lekarza rodzinnego oraz u specjalisty angiologa lub chirurga naczyniowego w celu postawienia szybkiej diagnozy i ustalenia niezwłocznego i niezbędnego leczenia. Pozdrawiam