Bolesność w klatce piersiowej a utrata świadmości

witam mam na imnie piotr i mam 40 lat od paru mniesiency boli i kuje mnie w kladce piersiowej byłem u lekaza i dał mi skierowanie do kardiologa ale mozliwy zapis na 2-połowe kwietnia do tej pory pare razy mniałem dosc mocny bul z kuciem pod brode poczym urwał mi sie film z bulem da sie jakos wytrzymac ale co zrobic gdy powruci mocniejszy bul i urwie misie film a jestem kierowca i boje sie tego bulu ze moze mnie złapac za kułkiem czy sa jakies leki kture moga temu zapobiec zeby jakos wytrzymac

Marta Mielniczuk

Witam, przy tak poważnych objawach, następnym razem gdy wystąpią dolegliwości sugerowałabym pojechać na SOR. W zależności od wyników badań zostanie Pan wtedy przyjęty do szpitala bądź wypuszczony do domu. Pozdrawiam.