Bordowawe zgrubienie na końcu żołędzia

Witam. Na moim penisie jak widać na zdjęciu występuje bordowawe zgrubienie na końcu żołędzia. Dodam że mam 18 lat i nie uprawiałem jeszcze seksu. Czy mam się o co martwić? [http://i60.tinypic.com/nqbuon.jpg]

Jakość fotografii nie pozwala na jednoznaczne postawienie rozpoznania. Wydaje się, że prezentowane zmiany mogą odpowiadać tzw. uwypuklonym naczyniom żylnym, jest to wariant normy który nie wymaga leczenia. W celu potwierdzenia rozpoznania proszę skontaktować się z dermatologiem lub urologiem.