Brak spodziewanej miesiączki a możliwość ciąży

Witam , mam 18 lat i chciałabym się zapytać czy mogę być w ciąży , okres powinnam dostać 20.08.2014 r i jeszcze nie dostałem uprawiał z swoim chłopakiem stosunek przerywany ale nie wszedł do końca i nie było wytrysku i trwał on jakąś mąx : minutę , może to z tego że się stresuję tym że mogę być w ciąży go nie mam ? . Dodam jeszcze że dzisiaj wymiotował rano ale wczoraj wieczorem wypiłam dość dużą ilość wina (2 butelki) ponieważ była impreza urodziny koleżanki . Czy ma to coś wspólnego z ciążą?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. W preejakulacie wydzielanym przez cały czas trwania stosunku także znajdują się plemniki. Nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia. Proszę wykonać test ciążowy.