Brązowy śluz i brak bicia serca w 6 tygodniu ciąży
Witam jestem w 6 tyg ciąży a na usg nie słychać bicia serduszka lekarz mówi też że nie widzi przepływu krwi mówiże obawia się że ciąza jest obumarła bardzo się boję jakie są szansę na to dziecko ? dodam że nie mam żadnych dolegliwości bólowych tylko brązowy śluz

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, niestety nie umiem ocenić jakie sa szanse na dalszy prawidłowy rozwój płodu. Zalecałbym powtórzenie badania ponieważ problemem moze byc takze źle określony wiek ciążowy płodu. Pozdrawiam