Choroba afektywna dwubiegunowa u siostry

choroba afektywna dwubiegunowa Witam Szukam dobrego specjalisty psychiatry.Moja siostra ma zdiagnozowana chorobe afektywna dwubiegunowa,obecnie jest w szpitalu psychiatrycznym ,leki jej nie pomagaja wiec szukam jakiejs alternatywy-specjalisty na dolnym slasku. Pozdrawiam
ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie! Dobrego lekarza psychiatry może Pan poszukać w naszym serwisie w zakładce „Ranking lekarzy”. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na stronie, np. psychiatra Jelenia Góra, psychiatra Wrocław, a wyświetli się Panu lista lekarzy z dokładnym adresem placówki, w której pracuje, zakresem usług i opiniami innych pacjentów na temat danego specjalisty. Choroba afektywna dwubiegunowa wymaga jednak często hospitalizacji, gdyż niejednokrotnie trudno jest dobrać pacjentom odpowiednie leki. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Dzień Dobry,

W procesie leczniczym istotne jest zaufanie do prowadzącego lekarza.

Zdrowienie jest zazwyczaj procesem długotrwałym, wymagającym dużo cierpliwości, zaangażowania i wsparcia od Najbliższych...

Życzę tego, co jest teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com