Ciągły ból głowy podczas przyjmowania leku Valtap

Witam Serdecznie mój mąż ma wysokie ciśnienie, w tym tygodniu wylądował w szpitalu -kryza ciśnieniowa, przyjmuje teraz lek valtap ale boli go cały czas głowa czy powinien pójść z tym do lekarza, to już drugi lek który źle toleruje, valtap przyjmuje od 3 dni

Lek. Tomasz Budlewski

Tak konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę udać się do kardiologa.