Ciężki oddech, poty i trzęsienie się rąk podczas dłuższego stania

Witam . Od jakiegoś czasu gdy dłużej stoje bardzo się męczę.Ciężko mi się oddycha , pocę się i trzęsą mi się ręce, robi mi się słabo . Dopiero gdy usiądę wszystko wraca do normy . Od czego może się tak dziać ?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno mi jednoznacznie określić przyczynę zgłaszanych dolegliwości. Mogę jednak zasugerować iż mogą one wynikać z spadków ciśnienia tętniczego krwi, niewydolności krążenia lub niewydolności żylnej. Opisywane doznania związane są z brakiem odpowiedniej dystrybucji krwi po organizmie. Polecam wizytę u kardiologa.