Ciężki stan po dopalaczach - co mi może dolegać?

Witam, mam 23 lata. W sierpniu 2010 roku byłem na wakacjach, zażyłem jakąś tabletkę z dopalaczy, ponadto trochę mefedronu, do tego zapaliłem coś z dopalaczy i nagle stało się ze mną coś dziwnego... Bałem się wszystkiego, nawet swoich znajomych; serce waliło mi jak szalone; wydawało mi się, że zachowuję się jak dziecko - rozumiałem co do mnie mówią ludzie, ale nie umiałem im odpowiedzieć; wszystkie ruchy, które wykonywałem, wydawały mi się jakbym robił je źle... Leżałem w łóżku w takim stanie przez około 3 dni, teraz powoli wszystko wraca do normy, lecz mam dziwny lęk, że moje serce bije szybciej, gdy zapalę papierosa moje samopoczucie się pogarsza i serce bije mocniej, często mam objawy depresyjne, co powinienem zrobić? Czy ktoś wie, co mi może dolegać?

Witam!

Substancje psychoaktywne nie zawsze dają oczekiwane efekty po ich zażyciu. Spożywanie różnych, często bardzo toksycznych substancji, by wprawić się w stan euforii może spowodować poważne konsekwencje zdrowotne i psychologiczne. Opisane przez Pana dolegliwości mogą być wywołane zaburzeniami lękowymi. Jednak do pełnej diagnozy problemu niezbędna jest bezpośrednia konsultacja z lekarzem psychiatrą. Na wizycie u lekarza dowie się Pan, co Panu dolega i jak może Pan sobie z tym problemem poradzić. Oprócz wizyty u psychiatry polecam także skorzystanie z pomocy psychologa. Z psychologiem będzie Pan mógł popracować nad emocjami i przeżyciami, z którymi ciężko jest sobie Panu poradzić od momentu zażycia dopalaczy. Sądzę, że pomoc specjalistów jest niezbędna w Pana sytuacji, ponieważ opisane objawy są poważne i z czasem mogą się nasilać.

Pozdrawiam